Nawigacja
Strona Główna
Interwencje
Historia
Statystyka zdarzeń
Kierownictwo
Rzecznik prasowy
JRG KP
SK KP / CZK
Teren Działania
Wydziały komendy
OSP
Ćwiczenia/Manewry
OTWP
Galerie zdjęć
Podziękowania / życzenia

BIP
Sprawy w Urzędzie
Przetargi
Składniki majątku
Do pobrania
Oferty pracy/nabór
Linki
Szukaj
O stronie
Skrzynka podawcza
Kontakt
Bip

Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Komendy Powiatowej PSP w Kolbuszowej
Licznik odwiedzin
Jestes

gosciem od 2.10.2010
Przetłumacz stronę

Fundacja Sztandarowa
20 lat PSP
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - 2014
Turniej ten ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.
Uczestnicy Turnieju startowali w trzech kategoriach wiekowych:
 I grupa - uczniowie szkół podstawowych,
 II grupa - uczniowie szkół gimnazjalnych
 III grupa - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
W eliminacjach powiatowych wzięli udział zwycięzcy eliminacji gminnych tj. po jednej osobie z każdej grupy wiekowej

Eliminacje Gminne 2014
Wyniki eliminacji gminnych przedstawiają się następująco:

Gmina Cmolas - 6 marca 2014 r.

1 grupa - uczniowie szkół podstawowych
I miejsce – Hubert Kraczkowski - Szkoła Podstawowa w Cmolasie
II miejsce – Szymon Partyka - Szkoła Podstawowa w Cmolasie
III miejsce –Tomasz Kasprzak - Szkoła Podstawowa w Trzęsówce

2 grupa - uczniowie szkół gimnazjalnych
I miejsce – Patryk Urban - Publiczne Gimnazjum w Cmolasie
II miejsce – Mateusz Dańko - Zespół Szkół w Trzęsówce
III miejsce – Tomasz Stępień - Zespół Szkół w Trzęsówce
W turnieju wzięło udział 12 uczestników.




Gmina Majdan Królewski - 7 marca 2014 r.

1 grupa - uczniowie szkół podstawowych
I miejsce – Przemysław Ragan - Szkoła Podstawowa w Krzątce
II miejsce – Agnieszka Koszycka - Szkoła Podstawowa w Krzątce
III miejsce –Jakub Łeptuch - Szkoła Podstawowa w Brzostowej Górze

2 grupa - uczniowie szkół gimnazjalnych
I miejsce – Konrad Stolarz - Publiczne Gimnazjum w Majdanie Królewskim
II miejsce – Tomasz Witas - Publiczne Gimnazjum w Majdanie Królewskim
III miejsce – Mateusz Mielnikiewicz - Publiczne Gimnazjum w Majdanie Królewskim.
W turnieju wzięło udział 19 uczestników.



Gmina Raniżów - 11 marca 2014 r.

1 grupa - uczniowie szkół podstawowych
I miejsce – Miłosz Grądziel - Szkoła Podstawowa w Woli Raniżowskiej
II miejsce – Paweł Chudzik - Szkoła Podstawowa w Raniżowie
III miejsce – Konrad Wyka - Szkoła Podstawowa w Woli Raniżowskiej

2 grupa - uczniowie szkół gimnazjalnych
I miejsce – Urszula Grądziel - Gimnazjum w Woli Raniżowskiej
II miejsce – Dominik Kobylarz - Gimnazjum w Woli Raniżowskiej
III miejsce –Grzegorz Marut - Gminne Gimnazjum w Raniżowie

W turnieju wzięło udział 22 uczestników.




Gmina Niwiska - 12 marca 2014 r.

1 grupa - uczniowie szkół podstawowych
I miejsce – Krystian Jemioło - Szkoła Podstawowa w Hucisku
II miejsce – Mateusz Bujak - Szkoła Podstawowa w Kosowach
III miejsce –Gabriela Mędrak - Szkoła Podstawowa w Siedlance

2 grupa - uczniowie szkół gimnazjalnych
I miejsce – Mateusz Haptaś - Gimnazjum Publiczne w Niwiskach
II miejsce – Patrycja Zielińska - Gimnazjum Publiczne w Niwiskach
III miejsce – Szymon Zieliński - Gimnazjum Publiczne w Niwiskach

W turnieju wzięło udział 20 uczestników.




Gmina Kolbuszowa - 13 marca 2014 r.

1 grupa - uczniowie szkół podstawowych
I miejsce – Marcin Sitarz - Szkoła Podstawowa w Kupnie
II miejsce – Julia Czaja - Szkoła Podstawowa w Bukowcu
III miejsce – Arkadiusz Zygmunt - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej

2 grupa - uczniowie szkół gimnazjalnych
I miejsce – Kacper Sito - Gimnazjum nr 1 w Kolbuszowej
II miejsce – Piotr Nowakowski- Gimnazjum w Kupnie
III miejsce – Bartłomiej Jakubczyk - Gimnazjum w Kupnie

W turnieju wzięło udział 11 uczestników.


Gmina Dzikowiec - 14 marca 2014 r.

1 grupa - uczniowie szkół podstawowych
I miejsce – Aleksandra Koń - Szkoła Podstawowa w Mechowcu
II miejsce – Martyna Kolasa - Szkoła Podstawowa w Kopciach
III miejsce – Patryk Pacuła - Szkoła Podstawowa w Kopciach

2 grupa - uczniowie szkół gimnazjalnych
I miejsce – Krystian Kwaśnik - Gimnazjum w Wilczej Woli
II miejsce – Kamil Żak- Gimnazjum w Wilczej Woli
III miejsce – Marcin Kosek - Gimnazjum w Dzikowcu

W turnieju wzięło udział 9 uczestników.
Losowa Fotografia
Bannery